Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 4

Płacimy za każde auto

Najlepiej na Śląsku! Gotówka od ręki!

Wydawanie zaświadczeń

o recyklingu pojazdu z upoważnienia Wojewody Ślaskiego

Odbiór pojazdu gratis!

Szybko i sprawnie. W promieniu 70 km!

SPRZEDAŻ CZĘŚCI UŻYWANYCH

ATRAKCYJNE CENY !!!

Chcesz wyzłomować samochód? Dobrze trafiłeś!

WITAMY NA STRONIE WWW STACJI DEMONTAŻU POJAZDÓW "OLTOMAX"

Masz kłopot z gratem? Nie wiesz co zrobić ze starym rozbitym albo niesprawnym samochodem? 

Zadzwoń! Zapewniamy dojazd do klienta lawetą gratis w promieniu 70 km! Zapłacimy Gotówką! Wystawimy Zaświadczenie O Zdaniu Pojazdu Do Kasacji Z Upoważnienia Wojewody Śląskiego!
Jako profesjonalny skup samochodów (szrot) gwarantujemy legalne złomowanie pojazdów - kasacja samochodów w najlepszych cenach!

Zapraszam do współpracy Janusz Cytarzyński

Uwaga na oszustów podszywających się pod stacje demontażu! Tylko w legalnej, działającej z Upoważnienia Wojewody Śląskiego stacji dostaniesz Zaświadczenie o Kasacji Pojazdu! Nasze pozwolenie na recykling pojazdów znajdziesz w galerii zdjęć!

FORMALNOŚCI MOŻEMY DOPEŁNIĆ U CIEBIE W MIEJSCU ZAMIESZKANIA

  • nie musisz do nas przyjeżdżać, wystarczy że telefonicznie podasz dane z dowodu rejstracyjnego a my przygotujemy dokumenty
  • przy odbiorze pojazdu lawetą załatwimy wszystkie formalności: 
    - przekażemy Zaświadczenie o Demontażu Pojazdu
    - unieważnimy dowód rejestracyjny i tablice
    - ZAPŁACIMY GOTÓWKĄ!!!

 

MINIMUM FORMALNOŚCI
SZYBKO I SPRAWNIE


Złomowanie samochodów oraz recykling pojazdów oferujemy na terenie miasta Katowice, Bytom, Chorzów, Czeladź, Będzin, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza.

Aktualności

Legalne złomowanie pojazdów krok po kroku!

Stary czy niesprawny samochód to problem dla jego posiadacza. Polskie prawo, dostosowując się do norm unijnych, coraz bardziej szczegółowo przyglądają się samochodom nie spełniającym norm bezpieczeństwa czy spalin. Tego rodzaju pojazdy stanowią zagrożenie nie tylko dla właścicieli, ale i innych użytkowników drogi. Niezwykle ważne jest także, że zanieczyszczają one nasze środowisko naturalne. Decyzja o złomowaniu wydaje się więc być najrozsądniejsza.

Naprawa, sprzedaż, kasacja samochodów - co najlepsze po wypadku?

Wypadki samochodowe to codzienność na polskich drogach. Ich efektem są najczęściej rozbite samochody, które poza zmartwieniem stają się poważnym kłopotem dla ich właścicieli. Samochody powypadkowe mogą okazać się niesprawne i nienadające się do dalszej jazdy. Wielokrotnie jednak wady powstające w wypadku mogą być niewidoczne, przez co kierowcy nie zdają sobie sprawy, że poruszają się przy pomocy niesprawnych maszyn! Jak poradzić sobie z tym zagadnieniem?

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności