Złomowanie Samochodu Sosnowiec

Złomowanie samochodu Sosnowiec

Czym jest tzw. szrot?

Złomowisko potocznie w Polsce nazywane jest „szrotem”, tzn. miejsce do którego trafiają stare samochody nie nadające się do jazdy po drogach. Wbrew pozorom jest to dość złożona usługa, która polega na pozbyciu się uciążliwego, nie nadającego się do jazdy auta zgodnie z przepisami prawa Polskiego i Unii Europejskiej. Osoba, która chce pozbyć się pojazdu, musi mieć na względzie wszystkie procedury, oczywiście firma Oltomax upraszcza wszystkie formalności konieczne do recyklingu pojazdów.


Dbamy o środowisko

Miejsce w których odbywa się autozłomowanie jest w pełni przystosowane do wykonywania takiej usługi, wszystko odbywa się zgodnie z wytycznymi odnoszącymi się do chronienia środowiska naturalnego. Wszystkie zutylizowane części są bezpiecznie transportowane i przechowywane. Firma Oltomax pozwala na złomowanie samochodów bez nadmiernych formalności, oczywiście po wykonaniu usługi każdy klient dostaje zaświadczenie o Kasacji pojazdu (działamy z upoważnienia Wojewody Śląsiego). Obecnie nie warto przetrzymywać starych pojazdów, ponieważ są one zagrożeniem dla środowiska naturalnego. Wszystko przez to, że niezwykle często przez to że są uszkodzone wyciekają z nich różnego rodzaju płyny i substancje, które nie sprzyjają ekologii. Bardzo mało ludzi zdaje sobie sprawę jak szkodliwy może być płyn hamulcowy, stary olej, opony czy akumulatory zawierające różnego rodzaju kwasy. Nierzadko są to substancje rakotwórcze!

 

Dlaczego warto wybrać firmę Oltomax?

Ogólnie rzecz ujmując, autozłomowanie jest niezwykle ważne, nie tylko ze względu na środowisko ale także z punktu widzenia prawa, ponieważ samochód wycofany z eksploatacji bezwzględnie musi być przekazany do jednostki zajmującej się demontażem lub zbieraniem pojazdów. Do tego, dzięki firmie Oltomax recykling pojazdów jest bardzo wygodny dla obywateli, bez zbędnych formalności można pozbyć się swojego samochodu, mając gwarancję że wszystko zostanie załatwione zgodnie z prawem. Złomowanie samochodów jest wygodne, opłacalne i ekologiczne, dlatego nie warto załatwiać tego na własną rękę, tylko powierzyć sprawę profesjonalistom.

 

Jesteś z Sosnowca?

Jeżeli Twoim miejscem zamieszkania jest Sosnowiec bądź jego okolice, po prostu do nas zadzwoń, a my dopełnimy wszelkich formalności. Najprawdopodobniej nie będziesz musiał do nas przyjeżdzać, my pojawimy się u Ciebie!

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności