Auto złomowanie Czeladź

auto złomowanie czeladźSamochód, który nie nadaje się już do użytku, nie może zostać ot tak wyrzucony, na zalezienie kupca także nie ma co liczyć. Dlatego należy znaleźć odpowiedni punkt gdzie wykonywane jest auto złomowanie. Przepisy stanowiące o recyklingu samochodów wycofanych z eksploatacji (Dz. U. z 11 lutego 2005 r. Nr 25 poz. 202 z późniejszymi zmianami), szczegółowo nakreślają zasady jakie są zasady postępowania z pojazdami, które nadają się wyłącznie do kasacji. Stacja demontażu pojazdów oznacza dla właścicieli samochodów niezdatnych do użytku same korzyści, mianowicie:

Warto zaznaczyć, że auto złomowanie to same plusy, proces jest całkowicie ekologiczny – odzyskiwanie surowców wtórnych z samochodów wycofanych z ruchu drogowego.

Auto złomowanie – jakie obowiązki posiada klient?

Stacja Oltomax zajmująca się auto złomowaniem wystawia wszystkie wymagane dokumenty, wyłącznie z Upoważnienia Wojewody Śląskiego. Każdy mieszkaniec miasta Czeladź, którego pojazd wymaga auto złomowania może być pewien, że usługa zostanie przeprowadzona na najwyższym poziomie.

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności