Złomowanie samochodu Sosnowiec - 29.05.2014

Złomowanie samochodu Sosnowiec

Firma Oltomax jest profesjonalną stacją Demontażu Pojazdów działającą za zgodą wojewody nieprzerwanie od 2005 roku i oferującą auto złomowanie na terenie województwa śląskiego, także złomowanie samochodu Sosnowiec.

 

Skup samochodów uszkodzonych Sosnowiec

Zgoda wojewody jest niezbędna do prowadzenia takiej działalności w legalny sposób, a spowodowane jest to faktem, że demontaż pojazdów, gdy jest wykonany niepoprawnie i w nieodpowiednich warunkach, może prowadzić do poważnego skażenia środowiska naturalnego, pożarów, a nawet wybuchów. Dlatego właśnie tak istotne jest wybieranie przedsiębiorstw, które działają z poszanowaniem wszystkich obowiązujących przepisów.

 

Stacja demontażu pojazdów Sosnowiec

Przepisy dokładnie określają w jaki sposób działać może Stacja Demontażu Pojazdów i jakie wymagania dotyczące bezpieczeństwa i ochrony środowiska musi spełnić. Zgodnie z zaleceniami prawnymi każda Stacja Demontażu Pojazdów podzielona być powinna na sześć sektorów (jednak dopuszcza się łączenie niektórych sektorów). W pierwszym sektorze odbywa się przyjmowanie pojazdów, w drugim magazynuje się je, trzeci służy do usuwania elementów i substancji niebezpiecznych, w czwartym przeprowadza się demontaż elementów, które nadają się do ponownego użycia, piąty służy do magazynowania tychże elementów, a szósty do magazynowania odpadów powstałych podczas procesu demontażu.

skup aut za gotówkę Sosnowiec

Skup samochodów za gotówkę Sosnowiec

W przypadku gdy szukają Państwo godnej zaufania firmy z doświadczeniem oferującej złomowanie samochodu Sosnowiec, jesteśmy najlepszym wyborem. Za złomowane samochody płacimy gotówką, a te, które nie nadają się już do jazdy dowozimy do naszej siedziby lawetą. Zachęcamy do kontaktu, nasi pracownicy z miłą chęcią odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

artykuł można znaleźć po następujących hasłach:
złomowanie samochodu Sosnowiec, autozłomowanie, złomowanie samochodów

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności