Złomowanie samochodu Ruda Śląska - 29.05.2014

Złomowanie samochodu Ruda Śląska

Oltomax oferuje profesjonalne usługi z zakresu demontażu pojazdów na terenie województwa Śląskiego, także złomowanie samochodu Ruda Śląska. Posiadamy własną lawetę, dlatego możemy szybko i sprawnie przetransportować Państwa samochód do naszej siedziby.

 

Skup samochodów dojazd do klienta Ruda Śląska

Nasza Stacja Demontażu Pojazdów (SDP) powstała w 2005 roku, ale sama firma Oltomax działa od początku lat 90-tych. Powstała jako przedsiębiorstwo zajmujące się transportem ciężarowym, ale właśnie w 2005 roku zdecydowaliśmy się na rozszerzenie naszej działalności i zmierzenie się z tym trudnym i nowym rodzajem aktywności, czyli złomowaniem samochodów. Dla niewtajemniczonych temat brzmi pewnie niewinnie – nie wszyscy wiedzą, że każda Stacja Demontażu Pojazdów, która chce działać legalnie, spełnić musi cały szereg wysoce restrykcyjnych wymogów dotyczących ochrony środowiska oraz wykonywać proces demontażu, jak i recyklingu samochodów zgodnie z wyśrubowanymi zaleceniami prawnymi.
Nic w tym dziwnego, przeprowadzanie demontażu pojazdów jest skomplikowanym procesem, który, jeśli niepoprawnie wykonywany, może mieć katastrofalny wpływ na środowisko naturalne i najbliższą okolicę SDP. W Stacji Demontażu Pojazdów

 

Skup aut powypadkowych Ruda Śląska

Oltomax stawiamy duży nacisk na bezpieczeństwo i zminimalizowanie wpływu na środowisko naturalne, a wszystkie zlecone nam zadania realizujemy dokładnie i z należytą starannością.

złomowanie samochodu Ruda ŚląskaJeśli trafili Państwo na naszą stronę szukając firmy oferującej złomowanie samochodu Ruda Śląska, zapraszamy do kontaktu. Działamy szybko i sprawnie! Z pewnością będą Państwo zadowoleni z naszych usług.
Prowadzimy także sprzedaż części używanych.

artykuł można znaleźć po następujących frazach:
złomowanie samochodu Ruda Śląska, Oltomax, auto złomowanie Katowice

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności