Złomowanie samochodu Mysłowice - 28.05.2014

Złomowanie samochodu Mysłowice

Proszę nie dać się zmylić faktem, że Stacja Demontażu Pojazdów Oltomax zlokalizowana jest w Czeladzi. Nasza działalność wykracza daleko poza granice tego miasta – wyślemy lawetę za darmo do samochodów zlokalizowanych w promieniu 70 kilometrów od naszej siedziby, więc jeśli szukają Państwo miejsca, które szybko i sprawnie przeprowadzi złomowanie samochodu Mysłowice, serdecznie zapraszamy do kontaktu i skorzystania z oferty naszej firmy.

 

Stacja demontażu pojazdów Mysłowice

Na samo początek zaznaczymy: Stacja Demontażu Pojazdów Oltomax działa w pełni legalnie i za zgodą Wojewody Śląskiego. Ostrzegamy przed wszelkiego rodzaju jednostkami, które podszywają się pod stacje demontażu – nie dostaną od nich Państwo zaświadczenia o przyjęciu pojazdu do kasacji koniecznego do wyrejestrowania samochodów.

Skup rozbitych samochodów Mysłowice

Zajmujemy się złomowaniem pojazdów i recyklingiem samochodów. Dla Państwa wygody dokładamy wszelkich starań, żeby konieczne formalności przeprowadzone zostały szybko i sprawnie, nie muszą Państwo nawet do nas przyjeżdżać – wszystkie dokumenty możemy podpisać w Państwa miejscu zamieszkania. Dodamy jeszcze, że zawsze płacimy gotówką.

skup aut za gotówkę Mysłowice

Skup samochodów powypadkowych Mysłowice

Przypominamy, lawetę po samochód przeznaczony do kasacji, a znajdujący się w promieniu 70 kilometrów od naszej siedziby, wysyłamy za darmo, więc jeśli trafili Państwo na naszą stronę wpisując w wyszukiwarkę złomowanie samochodu Mysłowice, proszę dalej nie szukać – sprawnie zajmiemy się każdym pojazdem powypadkowym czy po prostu wyeksploatowanym. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszej działalności, zapraszamy do kontaktu, nasi konsultanci z pewnością rozwieją wszelkie wątpliwości.

artykuł można znaleźć po następujących frazach:
złomowanie samochodu Mysłowice, auto złomowanie

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności