Złomowanie samochodu Bytom - 28.05.2014

Złomowanie samochodu Bytom

Stacja Demontażu Pojazdów Oltomax prowadzi działalność na terenie województwa śląskiego, a więc przeprowadzamy także usługi z zakresu złomowanie samochodu Bytom. Po samochód przeznaczony do kasacji możemy wysłać lawetę w przypadku gdy już nie nadaje się do bezpiecznego poruszania się po drodze, a usługa taka jest zupełnie darmowa w promieniu 70 kilometrów od siedziby naszej firmy.

 

Skup uszkodzonych aut Bytom

Do przeprowadzenia procesu złomowania samochodu potrzebny będzie Państwu szereg dokumentów:

 

Skup aut powypadkowych Bytom

Po przyjęciu samochodu do kasacji otrzymają Państwo od nas stosowne zaświadczenie – Zaświadczenie o demontażu pojazdu lub Zaświadczenie o przyjęciu niekompletnego pojazdu, z którym należy udać się w ciągu 30 dni do odpowiedniego Wydziału Komunikacji w celu wyrejestrowania pojazdu. Poza zaświadczeniem należy wziąć ze sobą także unieważnione przez nas tablice rejestracyjne samochodu i także unieważniony przez naszą firmę dowód rejestracyjny.

Stacja demontażu pojazdów Bytom

Po wyrejestrowaniu pojazdu mogą już Państwo udać się do ubezpieczyciela, z którym zawarta była umowa o ubezpieczenie OC i wypowiedzieć ją. Dostaną Państwo od firmy ubezpieczeniowej zwrot niewykorzystanych składek, jeśli tylko takie zostały odprowadzone.

złomowanie samochodu Bytom

Skup samochodów dojazd do klienta Bytom

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i jeszcze raz zapewniamy: jeśli szukają Państwo firmy, której chcą zlecić złomowanie samochodu Bytom – znaleźli się Państwo w dobrym miejscu.

artykuł można znaleźć po następujących hasłach:
złomowanie samochodu Bytom, autozłomowanie, Oltomax

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności