Złomowanie samochodów Chorzów - 28.05.2014

Złomowanie samochodów Chorzów

Złomowanie samochodów jest procesem, który wymaga wyjątkowej ostrożności i ścisłego przestrzegania obowiązujące w Polsce prawa i stosownych dyrektyw Unii Europejskiej. Spowodowane jest to faktem, że działalność każdej Stacji Demontażu Pojazdów(SDP) – także tej oferującej złomowanie samochodów Chorzów – może być przyczyną różnorodnych zagrożeń dla środowiska naturalnego, w tym wód gruntowych, a specyfika części wykonywanych prac może być potencjalnie niebezpieczna i grozić pożarem bądź nawet wybuchem.

 

Stacja demontażu pojazdów Chorzów

Dlatego właśnie wszystkie legalnie działające SDP muszą stosować się do wytycznych zawartych w ustawach i wydawanych przez ministerstwa rozporządzeniach. Proces demontażu pojazdów przebiegać będzie wszędzie mniej więcej tak samo, niezależnie od tego, jakiej firmie chcą Państwo ją zlecić, ale z naszych usług warto skorzystać przede wszystkim dlatego, że Stacja Demontażu Pojazdów Oltomax może z dumą stwierdzić, że zawsze stosuje wszystkie wymagane środki ostrożności, a nasze działalność ma minimalny wpływ na środowisko naturalne.

skup aut powypadkowych Chorzów

Kasacja samochodu cena Chorzów

Jeśli więc trafili Państwo na naszą stronę w poszukiwaniu firmy, której oferta obejmuje złomowanie samochodów Chorzów, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Po samochód przeznaczony do kasacji wyślemy lawetę, która jest bezpłatna w przypadku wszystkich pojazdów znajdujących się w promieniu 70 kilometrów od siedziby naszej firmy. Wybierając Oltomax mają Państwo pewność, że samochód zostanie zezłomowany w bezpieczny i ekologiczny sposób z zachowaniem wszystkich wytycznych prawnych.

artykuł można znaleźć po następujących frazach:
złomowanie samochodów Chorzów, autozłomowanie, Oltomax

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności