Złomowanie samochodów Będzin - 29.05.2014

Złomowanie samochodów Będzin

Firma Oltomax jest od 2005 roku także profesjonalną i działającą za zgodą Wojewody Śląskiego Stacją Demontażu Pojazdów (SDP). Oferujemy usługi w całym regionie, wliczając w to złomowanie samochodów Będzin.

Stacja demontażu pojazdów Będzin

Po samochody, które są w stanie uniemożliwiającym bezpieczne i zgodne z prawem uczestnictwo w ruchu drogowym, nieodpłatnie wysyłamy lawetę – oferta dotyczy pojazdów znajdujących się w promieniu 70 kilometrów od siedziby naszego przedsiębiorstwa w Czeladzi.

Legalne złomowanie pojazdów Będzin 

W tym miejscu chcemy Państwa ostrzec przed nieuczciwymi jednostkami, które podszywają się pod działające legalnie i za zgodą wojewody Stacje Demontażu Pojazdów. Korzystanie z ich wątpliwej jakości usług wiąże się z samymi problemami, zaczynając od tego, że nie mają one prawa do wystawiania zaświadczeń o przyjęciu pojazdu do demontażu – skutkuje to niemożnością wyrejestrowania pojazdu!

Kasacja samochodów Będzin

Od firmy Oltomax otrzymają Państwo wszystkie niezbędne zaświadczenia, a tym samym unikną nikomu niepotrzebnych problemów i komplikacji. Do naszych obowiązków należy także unieważnienie tablic rejestracyjnych poprzez nawiercenie w nich otworów oraz unieważnienie dowodu rejestracyjnego poprzez obcięcie prawego dolnego rogu pierwszej strony. Wszystkie złomowane przez nas pojazdy trafiają także do ewidencji pojazdów oddanych do demontażu.

kasacja samochodu cena Będzin

Skup samochodów powypadkowych Będzin - za gotówkę

Jeśli szukają Państwo godnej zaufania i profesjonalnej firmy, która oferuje usługi demontażu, wliczając także złomowanie samochodów Będzin, zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego oraz do skorzystania z naszej oferty. Obiecujemy, że nie zawiedziemy Państwa zaufania!

artykuł można znaleźć po następujących frazach:
złomowanie samochodów Będzin, autozłomowanie, oltomax

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności