Skup samochodów za gotówkę-jak działają takie firmy? - 07.10.2015

Skup samochodów za gotówkę-jak działają takie firmy?

Skup samochodów za gotówkę nie jest nowym pomysłem na biznes. Warto mieć świadomość, iż wiele skupów działa na obszarach dużych i średnich miast, dlatego też konkurencja jest duża.


Jakimi usługami zajmują się skupy?

Punkty te skupują samochodu używane lub powypadkowe, które mogą posłużyć jako samochody komisowe lub też jako samochody przeznaczone na części. Skup samochodów oferuje konkretny cennik, jednak nie znaczy to, że cena nie może być ustalana indywidualnie. Pracownicy skupów samochodowych ustalają wstępną wartość samochodu oraz mają prawo pytać o wszelkie usterki oraz problemy z pojazdem. Wielokrotnie samochód przed kupnem przechodzi diagnostykę. Skup samochodów to dobra opcja dla osób pragnących pozbyć się starego samochodu i nie stracić na tym finansowo.


Czy skup samochodów za gotówkę zaoferuje dobrą cenę?

Wiele osób zastanawia się czy oferować kupno swojego samochodu osobom prywatnym, czy też zgłosić się do skupu. Podstawowym problemem okazuje się cena. W przypadku sprzedaży bezpośredniej samochodu używanego sami proponujemy cenę oraz widełki cenowe, które kupujący może zaakceptować lub nie. Kiedy samochód jest oddawany do skupu to pracownicy skupu oferują nam konkretną cenę, która w większości przypadków jest nienegocjowalna.


Skup rozbitych aut Oltomax

Zapraszamy do skorzystania z oferty! Działamy na terenie następujących miast i okolic: Będzin, Bytom, Czeladź, Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Ruda Śląska, Siemianowice, Sosnowiec, Tychy.

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności