Skup samochodów uszkodzonych - 27.07.2015

Skup samochodów uszkodzonych

Samochody, które nie nadają się do poruszania się po drodze, nadają się wyłącznie na złom. W takich sytuacjach, należy bez sentymentu rozważyć swoje bezpieczeństwo i innych uczestników ruchu drogowego.

 

Skup samochodów uszkodzonych a dobre warunki finansowe

Każdy, kto miał do czynienia z samochodem nie nadającym się do jeżdżenia po drogach wie, że nie jest łatwo znaleźć skup aut, który zaproponuje odpowiednią sumę za pojazd. Aby uniknąć zbędnego szukania odpowiedniego szrotu, zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Oltomax – działamy legalnie, a po złomowaniu klient otrzymuje komplet niezbędnych dokumentów. Zapewniamy skup samochodów uszkodzonych na uczciwych warunkach cenowych. Zapewniamy dojazd po samochód do 70 km od naszej siedziby.

Skup uszkodzonych aut – zalety

To co nas wyróżnia to, płatność gotówką z góry za przyjmowany samochód. Posiadamy skup samochodów osobowych, ciężarowych, dostawczych, autobusów oraz naczep. Zapewniamy współpracę na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do skorzystania z oferty! Działamy na terenie następujących miast i okolic: Będzin, Bytom, Czeladź, Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Ruda Śląska, Siemianowice, Sosnowiec, Tychy.

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności