Skup rozbitych aut, złomowanie - 07.10.2015

Skup rozbitych aut, złomowanie

Wiele wypadków samochodowych kończy się decyzją o złomowaniu powypadkowego samochodu i kupnie nowej maszyny. W przypadku aut przeznaczonych do kasacji sprawa jest prosta - złomowanie jest konieczne. Co jednak w przypadku, kiedy samochód nie nosi dużych szkód, jednak jego naprawa bliska jest kupnie nowego samochodu? W takich przypadkach warto skorzystać ze skupów rozbitych samochodów.


Sposoby na powypadkowy samochód

Skup rozbitych aut skupia się na kupnie samochodów, które mogą być wykorzystane na części. Złomowanie samochodów jest konieczne również w przypadkach, kiedy samochód jest stary i zniszczony, a jego wartość jest niska - wtedy jego utylizacja opłaca się bardziej niż inwestowanie w regularne naprawy.. Złomowanie jest obowiązkowe, kiedy samochód nie spełnia norm bezpieczeństwa i stanowi zagrożenie dla innych użytkowników drogi.


Co z samochodem robi skup rozbitych aut?

Skupy rozbitych samochodów to miejsca, gdzie przede wszystkim ocenia się poziom zniszczenia samochodu. W przypadku niewielkich zniszczeń cena samochodu rośnie - istnieje wtedy znacznie większa szansa na wykorzystanie ocalałych elementów i odsprzedaż. Kiedy samochód zniszczony jest w przeważającej części jego cena może być znacznie niższa.


Skup rozbitych aut Oltomax

Zapraszamy do skorzystania z oferty! Działamy na terenie następujących miast i okolic: Będzin, Bytom, Czeladź, Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Ruda Śląska, Siemianowice, Sosnowiec, Tychy.

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności