Jakie samochody najczęściej złomują Niemcy? - 18.11.2014

Jakie samochody najczęściej złomują Niemcy?

Dzisiaj mamy dla Państwa krótki artykuł o tym, jakie samochody najczęściej złomują nasi zachodni sąsiedzi. Serdecznie zapraszamy do lektury!

Okazuje się, że wątpliwie zaszczytne pierwsze miejsce w kategorii najczęściej złomowany samochód w Niemczech należy do Volkswagena Golfa trzeciej generacji, którego produkcja zakończyła się już dobrą chwilę temu, bo w 1997 roku. Poza popularnym także u nas Golfem w zestawieniu znalazły się także takie samochody jak:

A jak sytuacja wygląda w Polsce?

Z badań przeprowadzonych dobrych kilka lat temu (a dokładniej w 2009 roku) wynika, że najczęściej złomowanym samochodem w Polsce był Fiat 126. Nie dziwi nas to specjalnie, biorąc pod uwagę ilość Maluchów, które swego czasu królowały na polskich drogach.

Tradycyjnie zapraszamy do skorzystania z naszych usług: Oltomax – Złomowanie samochodów. Z naszą pomocą legalnie i szybko zezłomują Państwo swój stary samochód!

Źródło: moto.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności