Autozłomowanie - 05.03.2015

Autozłomowanie

Samochód który oddamy do stacji demontażu możemy dostać nawet kilkaset złotych. Wiele zależy od tego ile waży, z którego jest roku czy też w jakim stanie dostał się do złomowania.

Złomowanie samochodu oszczędnością czasu

Czasami samochód jest już zbyt stary, żeby go naprawiać. Zdarza się tak że samochód po wypadku również lepiej oddać do kasacji.

Nie każdy ma chęci, albo co najważniejsze czas żeby sprzedać taki samochód. Wtedy warto zgłosić się do stacji demontażu pojazdów.

Złomowanie samochodów – formalności

Przede wszystkim, należy sprawdzić na stronie urzędu czy dana stacja demontażu prowadzi legalną działalność (stacja demontażu Oltomax oczywiście posiada wszystkie zezwolenia). Lista stacji demontażu, która jest zamieszczona na stronie Urzędu Marszałkowskiego, jest gwarancją legalności ich działalności.

Co więcej, stacja demontażu która działa legalnie, jest zobowiązana do przyjęcia każdego samochodu wycofanego z eksploatacji, bez względu na jego stan. Do wyceny brane są pod uwagę cechy identyfikacyjne.

Pamiętaj, za nielegalne złomowanie samochodu, lub porzucenie samochodu możesz dostać sporą karę finansową!

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności