Auto złomowanie Katowice - 28.05.2014

Auto złomowanie Katowice

Oltomax jest profesjonalnie działającą Stacją Demontażu Pojazdów, która oferuje złomowanie pojazdów na terenie Śląska, w tym także auto złomowanie Katowice.

 

Stacja demontażu pojazdów Katowice

Proces złomowania pojazdów prowadzić może do różnego rodzaju zagrożeń, dlatego zasady nim rządzące zostały ściśle określone i zdefiniowane ustawowo. Legalnie funkcjonująca Stacja Demontażu Pojazdów (SDP) nie tylko musi prowadzić swoją działalność za zgodą wojewody właściwego dla regionu, w którym się znajduje, ale także spełniać szereg wymagań technicznych i ekologicznych, które określają m.in.:

 

Kasacja samochodu cena Katowice

Tak szczegółowe określenie działalności Stacji Demontażu Pojazdów (auto złomowanie Katowice) związane jest z potencjalnymi zagrożeniami, które spowodować mogą czynności demontażowe przez nią wykonywane. W przypadku, gdy SDP funkcjonuje w sposób nieprawidłowy i niezgodny z przepisami może m.in. dojść do:

skup rozbitych aut Katowice

Skup samochodów uszkodzonych Katowice

Jak widać, nieprawidłowości w działaniu Stacji Demontażu prowadzić mogą do katastrofalnych skutków, dlatego tak istotnym jest wybranie podmiotu, który funkcjonuje legalnie i z uwzględnieniem wszystkich wytycznych prawnych. Przypominamy, SDP Oltomax prowadzi działalność za zgodą Wojewody Śląskiego, a nasza oferta obejmuje złomowanie pojazdów głównie w okolicach, ale nie tylko, siedziby naszej firmy w Czeladzi, także auto złomowanie Katowice. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

artykuł można znaleźć po następujących frazach:
auto złomowanie Katowice, złomowanie samochodów śląsk, Oltomax

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności