Auto złomowanie Dąbrowa Górnicza - 29.05.2014

Auto złomowanie Dąbrowa Górnicza

Działamy na całym Śląsku, więc siłą rzeczy oferujemy także auto złomowanie Dąbrowa Górnicza. Nasza firma co prawda znajduje się w Czeladzi, ale zapewniamy bezpłatny dowóz przeznaczonych do kasacji samochodów lawetą do naszej siedziby (pod warunkiem, że rzeczony samochód znajduje się w odległości do 70 kilometrów od Oltomaxu).

 

Szrot Dąbrowa Górnicza

Nasza Stacja Demontażu Pojazdów (SDP) działa za zgodą Wojewody Śląskiego, a więc legalnie – staramy się to powtarzać jak najczęściej, by ustrzec Państwa przed różnego rodzaju oszustami, którzy podszywają się pod działające zgodnie z prawem stacje demontażu. Korzystanie z ich usług prowadzić może do poważnych problemów, także natury prawnej, i niemożności wyrejestrowania zezłomowanego w taki sposób pojazdu.

 

Skup rozbitych samochodów Dąbrowa Górnicza

Uczulamy Państwa, demontaż samochodu jest procesem skomplikowanym i wymagającym dużej dozy odpowiedzialności – w trakcie jego wykonywania ma się kontakt z substancjami wysoce niebezpiecznymi. Skutki niedopełnienia wymagań i wytycznych oraz wykonywania poszczególnych czynności w nieprofesjonalny sposób mogą być naprawdę tragiczne, a wliczyć w nie można poważne skażenie środowiska (w tym wód gruntowych!), zagrożenie pożarem czy wybuchem. Nie ulega wątpliwości, że także z tych powodów rozsądniej skorzystać z usług legalnie działającej Stacji Demontażu Pojazdów.

skup samochodów uszkodzonych Dąbrowa Górnicza

Stacja demontażu pojazdów Dąbrowa Górnicza

Oltomax działa legalnie i złomuje pojazdy z całego Śląska i, jak już wspomnieliśmy, oferuje także auto złomowanie Dąbrowa Górnicza. Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu i praktyce – skontaktuj się z nami już dziś.

artykuł można znaleźć po następujących frazach:
auto złomowanie Dąbrowa Górnicza, złomowanie samochodów śląsk, Oltomax

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności