Auto złomowanie Czeladź - 29.05.2014

Auto złomowanie Czeladź

Jesteśmy w pełni profesjonalną Stacją Demontażu Pojazdów znajdującą się w Czeladzi, więc z oczywistych względów do zakresu naszych usług zalicza się także auto złomowanie Czeladź –przyjmujemy również samochody z bliższej i dalszej okolicy.

 

Stacja demontażu pojazdów Czeladź

Oferujemy także bezpłatny transport lawetą przeznaczonego do złomowania samochodu w promieniu 70 kilometrów.

Oltomax to nie tylko Stacja Demontażu Pojazdu – ta powstała „dopiero” w 2005 roku. Sama firma istnieje od lat 90-tych, a do sfery jej działalności zalicza się transport ciężarowy, spedycja i sprzedaż używanych części samochodowych.

 

Kasacja samochodu cena Czeladź

Wszystkim tym, którzy chcą skorzystać z naszych usług dotyczących złomowania samochodów, przypominamy, że do przeprowadzenia wszystkich formalności konieczne są: dowód osobisty, dowód rejestracyjny oraz karta pojazdu – ta ostania oczywiście tylko w przypadku, gdy została wydana. Jeśli nie są Państwo jedynym właścicielem pojazdu konieczną będzie także pisemna zgoda współwłaściciela lub współwłaścicieli albo ich obecność w trakcie finalizowania procesu demontażu.

 

Skup samochodów uszkodzonych Czeladź

Stacja Demontażu Pojazdów Oltomax działa za zgodą Wojewody Śląskiego, a więc ma prawo wydawać zaświadczenia konieczne do wyrejestrowania pojazdu. Jeśli to, czego Państwo szukają to najlepsze auto złomowanie Czeladź, trafili Państwo do odpowiedniej firmy.

skup rozbitych aut Czeladź

Skup aut dojazd do klienta Czeladź

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i skorzystania z oferty naszego przedsiębiorstwa.

artykuł można znaleźć po następujących frazach:
auto złomowanie Czeladź, złomowanie samochodów, oltomax

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności